Zakażenie rotawirusem (grypa jelitowa) w Trakcie ciąży: jak nie nie zarazić SIĘ I wspólnie leczyć?

Infekcja rotawirusem w ciąży: diagnoza i leczenie

Nikt nie jest odporny na infekcje wywołane przez rotawirusy. Choruje na grypę jelitową może i dziecko, i osoba dorosła oraz kobieta w ciąży.

Zakażenie programu na poziom gospodarstwa domowego, więc bardzo ważne jest przed wirusami i czas leczenia.

...

Spis treści:

Co to jest infekcja rotawirusami?

Zakażenie rotawirusem lub grypą jelitową (żołądkową) - Ostra choroba zakaźnej etiologii, wpływająca na Jelita Cienkie i żołądek.

70. śląskie udowodnili wirusowe charakter choroby. Po naliczeniu choroby do organizmu butelki odporne na suchą pootrotrwała.

Kiedy choroba rotawirusowa u kobiety w ciąży płód w łonie matki nie cierpi. Dla osiągnięcia zdrowia dziecka, które wynikają z powołania się na leczenie jelitowej, są niebezpieczne.

Źródło infekcji

Infekcja rotawirusem w ciąży: źródło i mechanizm zakażeniaInfekcja rotawirusem u kobiet w Ciężar. Sposób kontaktu z gospodarstwem domowym - główne źródło infekcji.

W organizmie pojawią się Państwo: Państwo:

 • przy stosowaniu produktów o jakości, nieproszonych warzyw i owoców, surowej wody pitnej;
 • z brudnymi ludźmi;
 • w kontakcie z chorym;
 • przez zainfekowane powierzchnie.

Mechanizm infekcji

Mechanizm przenoszenia rotawirusa jest fekalno-doustny. Wraz z odchodami chorego pod Koniec okresu inkubacji i na SAMYM początku Choroby, WIELE cząstek wirusa pozostawia SIĘ, KOLORADO łatwo rozprzestrzenia SIĘ Drogą domowa.

Czy piątego dnia ich liczba jest jednak zmniejszona, ale wirus znika dopiero po chorobie.

Infekcja rotawirusem: grypa czy nie grypa? Program "Żyć zdrowo!"

Diagnoza choroby

Po wprowadzeniu rotawirusa do organizmu okres inkubacji trwa 1-5 dni. Rozwija się jasna klinika choroby.

Grypę jelitową składającą SIĘ na Kobiety w ciążę, ale z towarzyszącymi objawami klasycznymi:

 • biegunka robić 15-20 razy dziennie;
 • gwałtowna wzrost temperatury do 38-39 stopni;
 • nudności i pocztoty;
 • ból w jamie brzusznej;
 • ogólne osłabienie.

Wciążkich przywozu być przestrzeganym tachykardia (podwyższone tętno) i obniżenie mocy krwi.

Rozpoznanie zakażenia rotawirusem w czasie ciążyDiagnozowanie infekcji rotawirusem nie jest trudne: Bierze pod uwagę SIĘ kombinację objawów, sytuacyjną epidemiologię i wyników Analizy Kalu.

W przypadku danej kobiety, nie samoleczenia. Już ekspert może uifiować porady i przepisać leczenie.

Inną możliwością jest hospitalizacja w szpitalu.

Podczas diagnozowania rotawirusa Płacić się musi osobiście, które należy regularnie myć. Chora kobieta w firmie usługowo-użytkowej i komfortu.

Jakie są fluencji rotawirta w czasie ciąży?

Jelita jelitowa w ciąży nie stanowi asa dla płodu i ciała matki. Nie może przeniknąć przez barierę łożyskową i nie może zranić dziecka.

Niebezpieczny jest tylko powód odwodnienia, w trakcie pielęgnowania się biegunki, wymiotów i całej gorączki. Może to prowadzić do braku tlenu we krwi matki, co sprowokuje niedotlenienie płodu włonie matki.

Może wniosek odwodnienie przedwczesna dostawa.

Prawidłowo wybrane i ustalanki przy każdej sytuacji przy odbiorze oraz Rozpoczyna się walka.

Funkcja leczenia

Leczenie infekcji rotawirusem w czasie ciążyW pierwszy trymestr rotawirus jest często mylony z toksyna i nie przywiązujcie do tego większej wagi, co samo w sobie prowadzi do rozwoju stanów patologicznych.

Przyjmowanie wielu leków wcześniej 12 tygodni JEST surowo zabronione, przyszła matka Nie powinna samodzielnie przepisywać sobie nawet najbardziej nieszkodliwych leków bez uprzedniej konsultacji z lekarzem wiodącym w ciąży.

W Drugi ja Trzeci trymestr lista dozwolonych leków JEST szersza, podczas diagnozowania zakażenia rotawirusem lekarz przygotuje optymalny Plan Leczenia, ABY Nie zaszkodzić ani kobiecie, ani przyszłemu dziecku.

jelitowej schemat Leczenia (żołądkowej) Grypy obejmuje Zestaw procedur i leków, ktore moga zniszczyć wirusa ı poprawić Stana Zdrowia Kobiety w ciąży.

Uzupełnianie płynów ustrojowych w ciele. W ciąży JEST zapobieganie odwodnieniu. Napój Obfity jest pokazany: napoje owocowe, kompoty, herbata i woda mineralna bez gazu.

Picie powinno być częste i ułamkowe, aby nie wywoływać ataków wymiotów.

Wsparcie słońca soli. W apteczce domowej ZAWSZE należy przygotować preparat nawadniający, proszki zrobić sporządzania słów elektrolitów.

Reszta łóżka i pełny odpoczynek, i obniżenie przez nas przeciwgorączkowe. Przyjmy odbiór paracetamol zgodnie z opisem dla leku.

Mozesz odczytywać temperaturę, pocierając czoło, łokcie i drużyny Kolan Zimna Woda.

Odbiór usług chłonnych. Od infekcji musisz się pozbyć, lekarz ma zdolność do pobrania leków.

Dieta. W okresie choroby należy powstrzymać się od ciężkiego i pokarmów drażniących jelita. Naczynia są miękkie i oszczędne, bez śladu.

Dieta z zakażeniem rotawirusem w ciążyOdpowiednia kaszka na wodzie, które obvolokut śluzowate, duszone warzywa, krakersy, herbatniki, gotowane ziemniaki bez oleju, bulionu ryżowego.

Zalecane odbiór preparatów enzymatycznych i pałeczek pochodnych mlekowego zrobić regeneracji mikroflory jelitowej.

Z ludowych zajęć zaradczymi zwalczanie infektu rotawirusem uzytywanych awarenstw. Wiele wywarów i nalewek ziołowych może wyrządzić więcej szkody niż pożytku. Zablokowane ich bez podawania pieniędzy

Kwestie bezpieczeństwa i bezpieczeństwa

Zapobieganie chorobom

Informator:

 • Ostrożne obchodzenie SIĘ z mydłem PO przejściu zrobić toalety, prowadzenie Transportu Publicznego i przebywanie w miejscach oo Dużej rzeszą LUDZI;
 • przetwarzanie warzyw i owoców owoce gorąca woda przed posiłkami;
 • stosowanie prowadzićonej lub przegotowanej wody;
 • regularne czyszczenie na mokro przestrzeni.
Wewnętrzny jak wszystkie choroby, infekcja rotawirusowa jest lepiej zapobiegać, niż cierpieć z powodu nieprzyjemnych objawów choroby.

Podefony w czasiea dłuższe kroki właściwe środki w leczeniu grypy jelitowej jej jej matę szybko się nie chorobę i bez jednego wpływu na przyszłość dziecka.

Nieprzyjemne uczucia wkrótce przeminą, a lekki tryb życia.

      

CZY widzisz niedokładności, niekompletne LUB niepoprawne informacje W biała? Czy wiesz, Jakświeszyć Artykuł?

CZY chcesz wstawiać zdjęcia na zdjęciach Temat?

Pomóż nam ulepszyć strone! Pozostaw Wiadomość ja Swoje Kontakty w komentarzach - skontaktujemy SIE Z TOBA I wspólnie poprawimy publikacje!

brak komentarzy

Dziekuje Twój komentarz po SIĘ PO weryfikacji.
dodaj komentarz

Najgorętsze Dyskusje
CZY JEST możliwość ciąża po aborcji Medycznej?
Dzień dobry. Chcesz się dowiedzieć czegoś o moich doświadczeniach z MA. Ma zrobiła 5 tygodni. Tydzień po tym idzie Lekarza, lekarz powiedział, Ze wszystko jest w porządku ...
Odcinek opóźnień miesiączki
Mam 7 Tydzień. Dla Mnie 34. Pierwsze dziecko urodziło SIĘ 9 lat Temu. Pierwszych pierwszych pierwszych owny owny owny
Ciąża podczas przyjmowania pigułek antykoncepcyjnych: Jakieś JEST prawdopodobieństwo?
Cześć, powiedz mi, PROSZĘ. Po certyfikacie LUB akci seksualnym Mój partner u Mnie skończył I Gdzie w godzine wypił tabletkę 20. Wypiłem kurs 7 ...
CZY mozna palic Kobiety wagowo Ciąża? CZY musisz rzucać?
Dobra pora Dnia! Dziewczyny Ooi, Tydzień Temu dowiedziałem SIĘ, ZE jestem w ciąży, ABY byl szok, ponieważ Mój Mąż i ja próbowaliśmy dostać Pół Roku ja naprawde chcemy ...