Różyczka w ciąży: niezwykle niebezpieczna dla matki i dziecka

Różyczka w ciąży

Wszyscy prawda o różyczce, ale na szczęście choroba składająca się z rzadziej. Głównie chore dzieci, rzadziej - dorośli.

Dorośli, po poznaniu różyczki, wpadają w panikę, pokrzywdzeniowo, dzieci. W rzeczywistości wynikającej z niezamierzonego rozwoju. Chory I immunitet i małe logo firmy zachorowania.

...

Spis treści:

Co musisz wiedzieć o różyczce?

Ta choroba wirusowa przejawia melkopyatnistoy wysypka Syndrom zatrucia małe i stan zapalny w drogach oddechowych (górne).

Ryzyko zachorowania jest dla osób, które nigdy nie były dotknięte lub nie są szczepione. Wybuchy nocy zimnej i wiosną, epidemia - na każdym 10 lat.

Źródło infekcji

Źródłem infekcji jest jeden - chory. W przypadku osób, które mają miejsce, osoby, które nie są nimi zainteresowane.

Pacjent jest ważne w tym czasie zniknął. Dzieci z wrodzoną chorobą do 3 można również użyć do infekcji.

Mechanizm infekcji

Infekcja zdrowych ludzi podczas płaczu, kaszlu, ostrego wydechu, kichania chorego. Odtworzenie wirusów, a następnie ich głębokości. Wyjaśnij, co się dzieje i czknę.

Wywołany z powrotem, przeprowadzil testy laboratoryjne.

Wirus różowaty może być przenosić się na płód, jeśli kobieta w Ciężarówka jest chora. W tym celu jest to transplassentalna metoda transferu.

Co jest niebezpiecznego w zawieszaniu pępowiny na szyi?niz Niebezpieczne Cordation na szyi przy porodzie? Poprosimy lekarza!

Ustalenie Długość metod ludowych: kilka sposobów - w tym artykułu.

Diagnoza choroby

Objawy i oznaki różyczki

Jak u dorosłych iu dzieci z tą chorobą handluje się poznając objawy i objawy:

 • Wysypki na skórze. Wysypki z Różami Nie mozna mylić z czymś, ponieważ ma ona na Razem czerwony kolor.U Dzieci, łącza SIĘ, nawiązują, łącza SIĘ. Wysypka często pojawia się na plecach i pośladkach i może trwać nawet tydzień.
 • Powiększanie węzłów chłonnych w białym dniu choroby. Się świeci w okolicy pachwinowej lub pod pachą, wszystko zależy od funkcji osoby danej.
 • Rozkładanie, firmy towarzyszą silne bóle głowy. Objawy różyczkiMigrena jest tak silna, że ​​może usunąć osobę z rutyny. Pomóż tylko silnym przeciwbólowym.
 • Objawy ARVI. Dzieci mają katar, dorośli - jak przeziębienie i ból, ból gardła, silny kaszel.Może zmienić się w ból w stawach, mięśniach, bólach ciała. Jeśli nie nie bylo charakterystycznej wysypki, aby Znaczy, ZE MOZE do Być Mylona oo grypa i przeziębieniem.
 • Strach przed światłem, łzawienie. Połowy wszystkich przypadków ma zapalenie spojówek. Ten objaw się w wadze i czwartym dniu po wystąpieniu różyczki. Osoba może zasnąć i rano obudzić się z ropiejącymi osobin.
 • Jest są dostępne ból w jądrze. Nie są straszne, ponieważ znikają natychmiast po wyzdrowieniu. Reszta łóżka poleca stan dobry.

Ciąża po przyjęciu środków antykoncepcyjnychJak szybko to możliwe Ciąża po zażyciu tabletek antykoncepcyjnych? Pytasz - służamy.

Konieczna analiza przy planowaniu możesz się świadczyć z tego artykułu.

I ten artykuł, /planirovanie-beremennosti/ovulyaciya/kogda-proishodit-ovulyatsiya.html gdy są panie kobiety u kobiet.

Co jest niebezpieczne?

Różnorodność jest bardzo niebezpieczna dla kobiet w Ciąży. Cierpi nie tyle z powodu matki, co z owoców. Żartach na dzialanie cytopatyczne: wirus krążący my Krwi mozna bezproblemowo przenikać przez barierę łożyskową i dłużej komplikować ciążę.

Niebezpieczeństwo związane z przemianą dla każdego są następujące:

Dziecko może mieć patologię:

 • rozwój nadciśnienia lub niedociśnienia mięśni;
 • zaburzenia motoryczne;
 • hiperkinezy;
 • paraliż, drgawki;
 • zaburzenia psychiczne;
 • upośledzenie umysłowe w starszym wieku.
Pielęgnacja ciała, układanie ciała na klatce piersiowej.

na przykład w dom tygodniu wirusy są szkodliwe dla mózgu, od 4 do 7 tygodni - do serca i oczu, przed 13 tygodniem - Do narządów słuchu. Tak więc, którą ciężarowa kobieta się różyczkę przed 16. tygodniemzaleca się przerwanie Ciąża. Po 16 tygodniu Pokoje niebezpieczne, ale jest minimalne.

Leczenie różyczki

Leczenie i zapobieganie różyczceW leczeniu choroby nie odbędzie się przeciw przeciwwirusowe, więc ciało i sama sobie radzę sobie dobrze ze wirusami. Późniejszy tryb życia, który eliminuje objawy choroby.

Tak więc, jeśli mamy, do temperatury wzrośnie, leki przeciwzapalne (aspiryna, nurofen, paracetamol).

Aby wziął udział w zaję ćwiczeniu alergicznej leki przeciwalergiczne. Aby powstrzymać reakcje immunologiczne, lekarze przepisują chlorochina.

Zwiastun rodzajów w odrodzeniuJakie SA prekursory pracy w powtarzalnych? Jesteś wykończony - tutaj.

Stymulacja owulacji "Klostilbegitom": jak powstał wytwarzany? Więcej - tutaj.

Zapobieganie różyczce

Głównym sposobem zapobiegania różyczce JEST Szczepionka, ktorej jednym z Elementów JEST osłabiony wirus.Jest podawany Dzieciom w Wieku 1 Roku, a takze Wag WIEKU 6 I 12 lat. Osoba po szczepionce rozwija się przez 20 lat lub dłużej.

Ciąża po szczepieniu i różyczce

Po szczepieniu na różyczkę można oznaczować ciążę za trzy miesiące, kiedy kobiety są wraca latione.

Ciąża po różyczce

Po chorobie na różyczkę pracujemy nad Tym, zeby SIĘ pokazać, a zeby sie pokazać Lepiej niz Teraz pojawia sie po, szczepieniu. Ciąża jest dostępna za trzy miesiące ponizaniu.

Szczepionka przeciw żółtkom w czasie Ciąży

Ciąża po szczepieniu przeciwko różyczceZdarzały się przypadki, w których szczepionka stadionu była wczesna. Jest to wyłączane, ale nie oznacza, że ​​musisz przerwać ciążę. Wpis po kolei nieważnych informacji o płodzie.

Ważne jest, aby Aby zgromadzenie ludzi - a więc chmura zachorowania.

Szczepionki przeciwko różyczce SA przeciwwskazane, jeśli osoba cierpi na niedobór odporności Dana, występuje alergia na aminoglikozydy LUB Ostre Choroby.

Szczepienie jest polecane dla osób planujących ciążę. W czasie ciąży szczepionania są przeciwwskazane.

Więc różyczka nie jest werdyktem, ponieważ jest dobrze traktowana. Jednak Kobiety w Ciąża muszą Być Bardzo Ostrożne i uważne, ABY Nie zachorować. Nie zaszczepiam się, aby ją zająć.

Metipred podczas planowania ciążyNiż przej "Metipred" w planowaniu ciąży? Zalecenia specjalistów w tym Tym.

W jakim jesteś lepiej jest rodzić? widok omówiono w tym artykule.

Ja tutaj mogę się przeprowadzić /planirovanie-beremennosti/info-planirovanie/blagopriyatnye-dlya-zachatiya-dni.html najkorzystniejsze dni na poczęcie.

      

CZY widzisz niedokładności, niekompletne LUB niepoprawne informacje W biała? Czy wiesz, Jakświeszyć Artykuł?

CZY chcesz wstawiać zdjęcia na zdjęciach Temat?

Pomóż nam ulepszyć strone! Pozostaw Wiadomość ja Swoje Kontakty w komentarzach - skontaktujemy SIE Z TOBA I wspólnie poprawimy publikacje!

brak komentarzy

Dziekuje Twój komentarz po SIĘ PO weryfikacji.
dodaj komentarz

Najgorętsze Dyskusje
CZY JEST możliwość ciąża po aborcji Medycznej?
Dzień dobry. Chcesz się dowiedzieć czegoś o moich doświadczeniach z MA. Ma zrobiła 5 tygodni. Tydzień po tym idzie Lekarza, lekarz powiedział, Ze wszystko jest w porządku ...
Odcinek opóźnień miesiączki
Mam 7 Tydzień. Dla Mnie 34. Pierwsze dziecko urodziło SIĘ 9 lat Temu. Pierwszych pierwszych pierwszych owny owny owny
Ciąża podczas przyjmowania pigułek antykoncepcyjnych: Jakieś JEST prawdopodobieństwo?
Cześć, powiedz mi, PROSZĘ. Po certyfikacie LUB akci seksualnym Mój partner u Mnie skończył I Gdzie w godzine wypił tabletkę 20. Wypiłem kurs 7 ...
CZY mozna palic Kobiety wagowo Ciąża? CZY musisz rzucać?
Dobra pora Dnia! Dziewczyny Ooi, Tydzień Temu dowiedziałem SIĘ, ZE jestem w ciąży, ABY byl szok, ponieważ Mój Mąż i ja próbowaliśmy dostać Pół Roku ja naprawde chcemy ...