Analizy

Testy ciążowe i badania

Ciąża dla każdej Kobiety żartem jednym z najważniejszych okresów w JEJ życiu. ABY Dziesięć Czas Minął Jak najbezpieczniej i zminimalizowano Randki możliwe zagrożenia - kobieta w ciąży JEST otoczona przez szczególną uwagę personelu medycznego.

ABY kontrolować, stan przyszłej Matki byl obiektywny, A JEJ stan - Stabilny, KOBIETA w ciąży żartem zobowiązana zrobić wykonania licznych testów.

Wieluniu SIĘ boi, niektórzy SA obciążeni, o doświadczone i rozsądne Matki rozumieją, ZE etapy wewnątrzmacicznego Rozwoju płodu powinny Być całkowicie pod kontrola opiekuna ciąży, Lekarza.

Nowoczesna kobietą, jeśli Chce, moze rowniez aktywnie włączyć SIĘ W Przeróbki kształtowania swojego przyszłego Dziecka. ABY zwiększyć Ogólna Świadomość w Tej kwestii, sugerujemy zapoznanie SIE oo Tym artykułem.

...

Spis treści:

Badania ogólne, przesiewowe okołoporodowe

Wątek w Lekarza rejestracja zrobić 12 tygodni. Pierwsza analiza, Która zostanie JEJ przypisana, JEST analiza moczu, Która, oprócz koniecznych Badań, potwierdzi obecność ciąży.

Rowniez wydał już testowane: Badanie Krwi w celu grupowania Krwi i zapobiegania anemii, ogólny Badania moczu na oznaczanie Białka, cukru, Czerwonych i białych krwinek, bakterii; badanie pod kątem odporności Krwi na różyczkę.

Stan Zdrowia Kobiety w ciąży żartem badany pod kątem Chorób zakaźnych (kiła, zapalenie wątroby, chlamydia, AIDS). Przepuszcza cytologiczne wymazy, testy genetyczne, test na Cukrzyca.

Analizy dotyczące zakażenia TORCH w czasie ciąży

Bardzo Ważne JEST poddanie SIĘ badaniu Krwi na zakażenie pochodnię Które Moze Być Niebezpieczne dla rozwijającego SIĘ płodu (opryszczka, toksoplazmoza, cytomegalowirus, Różyczka i inne).

Podczas pierwszej Wizyty U Lekarza pojawia SIĘ KOBIETA w ciąży wymieniać Karte, Co wskazuje na liczne:: Informacje o Niej, w Tym - z historii JEJ Choroby.

Na podstawie danych uzyskanych w wyniku Badania i Analizy lekarz decyduje o przeprowadzeniu Badań okołoporodowych. Przeprowadzane JEST badanie przesiekowe okołoporodowe W celu Wytwórcy Grupy ryzyka ciąży.

TA PROCEDURA JEST przeprowadzana w celu zidentyfikowania możliwych Problemów wag Rozwoju płodu, Po uzyskaniu wiarygodnych danych na pewno chodziło o pierwszeństwa niektórych Metod Utrzymania ciąży.

W Wieluniu przypadkach wyniki okołoporodowych Badań przesiewowych stają SIĘ Podstawa ma genetycznego (Lub innego) Badania Zdrowia przyszłej Matki.

Potrzeba pierwotnego i wtórnego Badania okołoporodowego

Przeprowadzenie Badań prenatalnych, w przypadku niektórych Chorób U Kobiet, pożądane JEST, ABY przeprowadzić PRZED poczęciem Dziecka. Wtedy KOBIETA bedzie mogła uzyskać niezbędne zalecenia i odpowiednio wcześnie dostosować Swoje zdrowie.

Pod warunkiem, ZE PRZED ciąża Nie przeprowadzono pierwotnego Badania przesiewowego - należy je przeprowadzić Jak najwcześniej od 10 do 14 tygodni (Najlepiej w 13-14 tygodniu).

Pomoże ABY uniknąć poważnych chromosomalnych nieprawidłowości płodu (Zespół Downa, Edwardsa wad układu nerwowego kręgosłupa Struktury LUB Mózgu) CO moze prowadzić zrobić niższości LUB Śmierci płodu.

Analizy do pierwszego badania na ciążę

Pierwotne Badania przesiewowe okołoporodowe dowcip pożądane Dla wszystkich Kobiet w ciąży, ponieważ po przeprowadzonych zabiegach KOBIETA moze Bezpiecznie Nosič ciążę, wiedząc, Ze Wszystko Jest w porządku.

Kobiety w Wieku pilzner poniżej 18 35 LAT Które ukończyły Łata, Które Maja Problemy zdrowotne LUB Pracują PRZED zajściem w ciążę wag warunkach zagrożenia Środowiska, muszą przejść tE procedury.

Drugorzędna projekcja okołoporodowa Zalecane w przypadku ustalenia Możliwości patologicznego Rozwoju ciąży, wedlug uznania Lekarza prowadzącego ciążę od 16 zrobić 20 tygodni (Najlepiej w 16-17 tygodniu).

Badanie Ciąża za Pomocą ultradźwięków

Obecnie Bardzo popularne JEST badanie ultrasonograficzne ciąży. Włącza sie ISC zrobić PROGRAMU okołoporodowego Badania przesiewowego (wraz z Analiza Krwi z żyły łokciowej), A takze przeprowadza SIĘ niezależnie, w kolejności obowiązkowej Dla wszystkich Kobiet w ciąży, kolejność.

PODSTAWOWE badanie USG Podczas SIĘ W Czasie 8-12 tygodni, Badanie potwierdzić pozwala zrobić Faktu ciąży, A takze określić lokalizację płodu w macicy.

Ponadto Już na etapie Tym Badania mozna stwierdzić obecność LUB brak poważnych Patologii Rozwoju płodu.

W okresie 19-22 tygodni marzę Drugie badanie ultrasonograficzne, Która zapewni pełna:: Informacje o Rozwoju płodu i związanych Ż NIM Cechach.

W Tym przypadku możliwe staje SIĘ dokładne Pomiary Części Ciała Dziecka i szczegółowe zbadanie Ich zgodności z Norma. Ponadto mozesz dokladnie określić Płeć przyjęcia Dziecka.

W okresie 30-32 tygodni ostatnie ultradźwięki Sa uzywane zrobić określenia spodziewanej daty dostawy.

Rodzaje USG

Ultradźwięki w ciąży

Ultradźwięki zrobić obowiązkowa procedūra, Która okresowo odbywa SIĘ Prawie u każdej Kobiety. Żartach zrobić szczególnie wazne Dla kobiet Wagowo ciąży.

Istnieją Dwa rodzaje Badań ultrasonograficznych Kobiet na Różnych etapach ciąży. Wcześnie badanie przezpochwowe, KIEDY CZUJNIK JEST włożony zrobić pochwy Kobiety.

Wraz z rozwojem płodu, gdy konieczne staje SIĘ rozważenie go szczegółowo (po 10 tygodniach) - przeprowadza SIĘ USG przezbrzuszne.

Badanie markerów genetycznych dla Rozwoju Patologii płodu

Obecnie medycyna JEST DOSTĘPNE sposoby na określenie Możliwości Rozwoju Chorób genetycznych płodu. Osiągnięcie celu Stalo SIĘ DOSTĘPNE dzieki Takım osiągnięciom Nowoczesnej Medycyny Jak Przetestuj potrójny.

Na spotkaniu do skomplikowanej Analizy Białek Która JEST wytwarzana wag wątrobie płodu, a następnie, za pośrednictwem Łożyska, przechodzi Krwi Matki.

Kategoria Kobiet, ktorým przedstawiono TAKIE dogłębne Badania, obejmuje Powyżej 35 lat Kobiety, Kobiety z chorobami patologicznymi, Kobiety prowadzące niezdrowy Styl Życia oraz Kobiety, ktore rozwinęły patologie w ROZWOJU dowcipniś Czasie ciąży.

Przetestuj krzepnięcia Krwi

Koagulancja Krwi dla deliverowej Ciało - Jeden z klientów wyd, W Tym czasie wiodącą ROLA skrócie Białko fibrynogen, Fibryna JEST głównym składnikiem Krwi, odpowiedzialnym za normalnie Proces Zrównoważony homeostazy.

Nawet normalnie występująca ciąża JEST najbardziej skomplikowanym procesem, ponieważ rozwijający SIĘ Układ krwionośny płodu JEST wbudowany w kobiecy Układ krwionośny. Dlatego zrównoważona regulacja dwoch organizmów JEST odpowiedzialna za żywotność i normalny Rozwój płodu.

Wszelkie trudności w Rozwoju funkcjonalnego dwoch Systemów powiązanych znajdują odzwierciedlenie w spadku poziomu fibrynogenu, Które mogłyby Mieć wpływ na prawidłowy Rozwój płodu.

Pod Koniec ciąży stężenie fibrynogenu JEST maksymalne I To Jest normalny czynnik. Należy ISC kontrolować, ABY uniknąć utraty Krwi podczas porodu, CO moze wystąpić wag przypadku obniżonej zawartości fibryny.

Pytanie zrobić Wagowo gestii leży Lekarza, OD którego jestes Zarejestrowany w konsultacji z kobietami.

Badanie Krwi na POZIOM homocysteiny

Testy krzepnięcia krwi podczas ciąży

Miej palaczy, Spożywanie alkoholu i Silne kawa Kobiety, moze wydarzenie aborcja. Powodem JEST wzrost homocysteina, Negatywnie wpływając NIE Tylko z nA Przebieg ciąży, ale takze na ogólny wczego układu sercowo-naczyniowego.

W normie, w pierwszym trymestrze ciąży, homocysteina nieznacznie razem SIĘ, A następnie stopniowo powraca do jego pierwotnego STANU.

Wzrost wynika z braku witamin w organizmie B1, B2, B12 ja kwas foliowy, I To Jest Naturalne - w końcu Ciało ciężarnej Kobiety powinno dostarczać NIE Tylko z Siebie, Pilzner takze przyszłego Dziecka z pożytecznymi substancjami.

Oznaczanie poziomu homocysteiny kadr Ssie przez odpowiednie badanie Krwi.

      
1 komentarz
  1. Marina

    Zrobiłem testy w klinice "AltraVita". Dogodnie wyniki analiz są wiadomościami przez e-mail. Tylko do tego tylko w tym celu, tylko e-mailem informatyków procedurualną o dostarczeniu analiz

Dziekuję Twój Komentarz pojawi SIĘ PO weryfikacji.
dodaj komentarz

Najgorętsze Dyskusje
CZY JEST możliwa ciąża po aborcji Medycznej?
Dzień dobry. Chce opowiedzieć o moich doświadczeniach z MA. Ma zrobiła 5 tygodni. Tydzień PO pójściu zrobić Lekarza, Lekarza powiedział, Ze Wszystko Jest w porządku ...
Pierwsze objawy ciąży PRZED opóźnieniem miesiączki
Mam 7 Tydzień. Dla Mnie 34. Pierwsze Dziecko urodziło SIĘ 9 lat Temu. Od pierwszych oznak ciąży PRZED opóźnieniem mozna nazwać: gwałtowny spadek ...
Ciąża podczas przyjmowania pigułek antykoncepcyjnych: Jakie JEST prawdopodobieństwo?
Cześć, powiedz mi, PROSZĘ. Po certyfikacie LUB akcie seksualnym Mój partnerem u Mnie skończył I Gdzie w godzine wypił tabletkę 20. Wypiłem kurs ... 7
CZY mozna palic Kobiety Wagowo ciąży? CZY trzeba rzucać?
Dobra pora Dnia! Dziewczyny Ooi, Tydzień Temu dowiedziałem SIĘ, ZE jestem w ciąży, ABY byl szok, ponieważ Mój Mąż i ja próbowaliśmy dostać Pół Roku ja naprawde chcemy ...