ciąża

Wszystko, co musisz wiedzieć o ciąży

Nawet Kobiety, Które Już Maja Dziecko LUB Dzieci, Kolejna ciąża moze stanowić WIELE Niespodzianek. Pierwsza ciąża Zwykłe powoduje WIELE pytań, wątpliwości, niepokojów.

Żartach nA normalny Proces fizjologiczny, Ciało Kobiety JEST Z NATURY stworzone zrobić misji niosącej Dziecko. Ale w przypadku Tym CECHY przebiegu ciąży Moga SIE znacznie różnić u Różnych Kobiet, A nawet wag Tym SAMYM Druga ciąża moze znacznie różnić od pierwszej SIĘ.

Dla Matki oczekującej, A JEJ Mąż JEST Bardzo Ważne, ABY Zrozumieć, Ze w Tej sytuacji JEST do Normalne, zrób niepokojący objaw, tak ABY Nie panikować na próżno, piwo w przypadku Realnego zagrożenia w odpowiednim Czasie, ABY prosić o pomoc.

...

Spis treści:

W ogólne informacje W

Na początku ciąży Różne Kobiety uczą SIĘ inaczej. Ktos ABY planuje, Oczekuje narodzin nowego Życia, ucieka test W pierwszych opóźnienia dniach.

Ktos ma podejrzenia, Związane z opóźnieniem w miesiączce, choroba Poranna, pojawieniem SIĘ dziwnych preferencji smakowych i innych oznak, A na odbiór ginekologa Să potwierdzone.

Czasami ciąża pozostaje niezauważona AŻ zrobić Pozna, KIEDY Ruch płodowy.

Im wcześniej KOBIETA Dowie SIĘ o ciąży i zwróci SIĘ zrobić specjalistów, którzy Beda ja wykonywać, Tym Lepiej.

Umożliwi Terminowych Wprowadzenie niezbędnych ZMIAN W sposobie Życia, Przeprowadzenie Wszystkich ważnych sondaży, w miarę Możliwości W celu wyeliminowania LUB zminimalizowania istniejących ZAGROŻEŃ zrobić.

W niektórych przypadkach badanie ujawnia wskazanie aborcji, A na wczesnym etapie konsekwencje takiej Interwencji Beda najmniej traumatyczne.

Dlatego Każdą kobietą, Która żyje seksualnie, powinna wiedziec o oznakach ciąży.

Wszystko, co musisz wiedzieć o oznakach ciąży

Analiza Krwi z żyły hormon hCG pozwala diagnozować ciążę W dniu 7-10 PO zapłodnieniu, Zwykłe korzystają z Tego ci, którzy czekają - NIE BEDA czekać na to Wydarzenie.

Jeśli Do pomiaru używa SIĘ Kobiety temperatura podstawowa I poprowadzi JEJ harmonogram, wtedy moze dowiedzieÄ ‡ SIE O poczęciu, podnosząc TEMPERATURA zrobić 37 i powyżej.

Opóźniona menstruacja JEST najbardziej charakterystyczną oznaka ciąży, ale moze Być rowniez spowodowana innymi przyczynami.

W przypadku naruszeń Cykl menstruacyjny Opóźnienie moze nie nie zostać zauważone, aw rzadkich przypadkach Krwawe rozładowanie Nie zatrzymuje SIĘ nawet w Czasie ciąży, Pilzner żartem zrobić anomalia, Zwykłe wskazująca NA ZAGROŻENIE przerwaniem.

Toksyczność, zwłaszcza w Postaci porannej nudności, Częsty towarzysz ciąży, ale Nie Randki Kobiety cierpią.

      
Zwiększenie oddawania moczu, Spowodowany Zmianą TLA hormonalnego, obserwowany od 2 tygodnia ciąży.

Czułość gruczołów sutkowych I sutki (Moga wskazywać na bliskość menstruacji) pigmentację sutków, przydzielanie Siara.

Całun Moze Być znak PMS, Ciąża Normalna Lub jakakolwiek patologia, wiec Dziesięć ZNAK NIE żartem wystarczająco Informacyjnego.

Rzadko Przy wprowadzaniu zapłodnionego jaja Robić macicy, TZW krwawienie z implantacji, Szczupły i krótkotrwały.

ABY rozwiązać WIELE wątpliwości, test ciążowy Pomoże, jest ich wiele. Jeśli występują oznaki ciąży, A wynik Testu JEST ujemny, WARTo SIĘ powtarzać przez zalecany Przedział Czasu.

Jeśli podejrzenia zostaną potwierdzone, mozesz udać SIĘ zrobić ginekologa, Rejestracja z polecenia Rejestracja z polecenia zarejestruj SIĘ i postępuj zgodnie ZE JEGO wszystkimi zaleceniami.

O której godzinie muszę się zarejestrować na ciążę?

Optymalny Czas rejestracji 6-12 tygodniW dawnych czasach badanie rutynowe Nie ujawni niczego, o niepraktyczne Wszelkie zakłócenia SA. Wyjątek stanowią skomplikowane przypadki, KIEDY środki mające na celu zachowanie ciąży powinny Być podejmowane od pierwszych dni.

Od rejestracji i 20 tygodni zrobić comiesięczne Wizyty u ginekologa Să konieczne, jeśli ciąża JEST w normie.

20-32 tygodnie - okres, w ktorým badanie mă byc przeprowadzane co 2 tygodnie. 32-40 tygodni - cotygodniowe obserwacje SA konieczne.

Wszelkie zmiany Stanu Zdrowia, lękowe objawy SA Przyczyna nieplanowanego Leczenia ginekologa.

Podczas normalnego przebiegu ciąży podczas Pierwszego Badania Bada SIE genitalia i gruczoły sutkowe, mierzy sie Wzrost, Plac Wymiary miednicy, ciśnienie tętnicze, Badania pochwy, udary.

Rowniez pacjent JEST kierowany zrobić Badania przez wąskich specjalistów, Analizy i badania Sprzętu.

      

Porozmawiajmy O trudnościach

Zarządzanie skomplikowaną ciąża ma Swoje Własne Cechy. W takich przypadkach Wymagane JEST dokładniejsze monitorowanie:

 1. Późna ciąża (Kobietą Powyżej 35 Roku Życia) - Dodatkowe Badania Să Wymagane w przypadku nieprawidłowości chromosomalnych, ryzyko wzrasta poronienia, Więcej wskazań zrobić Cesarskie cięcie.
 2. Obecność przewlekłych Chorób nerek, serca i Naczyń, innych Patologii pozagenitalnych (niezwiązanych z układem rozrodczym). Równoległe oo Obserwacja w ginekologa wymaga stałej Kontroli przez specjalistę odpowiednim profilem - nefrologii Kardiologii, Endocrinology, i innych. Ryzyko wystąpienia Patologii płodu wzrasta, wiec potrzebne SA Dodatkowe Badania.
 3. zwykły poronienia W anamnezie. W takiej sytuacji hospitalizacja í Odpoczynek wag łóżku, sa często pokazywane: od pierwszych dni ciąży, Randki działania Să podejmowane dowcipniś celu JEJ Zachowania.
 4. Rh-conflikt - ważna JEST terminowa diagnostyka, regularne Analizy, terapia podtrzymująca.
 5. Przepłacanie ciąża - Konieczna JEST hospitalizacja, Stały Nadzór Ekspertów i podejmowanie decyzji o celowości stymulacji.

Specjalna uwaga jest również opłacalna przez takie przypadki:

O boże nietypowych warunkach, nieprzyjemnych doznaniach posiadać zgłosić lekarzowi, Opisze najbardziej oszczędne Metody, Które zminimalizują dyskomfort i uspokoi SIĘ, jeśli TAKIE objawy u Kobiet w ciąży, sa Normalne.

Z Drugiej strony, nawet pozornie niewielkie objawy moga wskazywać na poważne Problemy, dlatego Lepiej Być bezpiecznym i poinformować o Tym specjalistę.
      

Analizy I Ankiety

W Czasie ciąży KOBIETA Musi wykonać WIELE testów nawet w normalnych warunkach, A jeśli występują jakiekolwiek komplikacje, ich lista SIĘ rozszerza.

Ministerstwo Zdrowia w tej sprawie:

 1. 5-12 tygodni, Badania krwi dla grup i ryzyka Rh, poziom hemoglobina, skład biochemiczny, koagulacja, infekcje; rozmaz na STI, ogólna analiza moczu.
 2. 11-13 tygodni, Zaleca SIĘ, ABY zrobić testy na wykrycie wad rozwojowych płodu Krwi, JEST uzupełnione wynikami USG, SA składnikami pierwsze okołoporodowe badanie przesiewowe.
 3. 14-20 tygodni, W niektórych przypadkach, ponownie mianowanego Kompleksowa ANALIZĖ i oddać krew zrobić Analizy zasięgu test potrójny Zespół Downa.
 4. 16 tygodni, Optymalny czas na stoleym5,7 krwi i moczu. Szczególną uwagę zwraca SIĘ na poziomu hemoglobiny i Białka w moczu, Zwykłe pojawiają SIĘ W TYM okresie anemia i odmiedniczkowe zapalenie nerek. Jeśli znaleziono poważne zaburzenia po leczeniu, często z hospitalizacji i testy SA przeprowadzane regularnie, w celu normalizacji wskaźników.
 5. 25 tygodni Analiza moczu.
 6. 28 tygodni, Analiza krwi i moczu.
 7. 30 tygodni, W trakcie każdej kolejnej przeprowadzonej procedury, wszystko jest ważne wymieniać kartę.

W Przyszłości Analiza moczu JEST przeprowadzana PRZED Każdą Wizyta u ginekologa.

Jakie testy i testy są potrzebne podczas ciąży

Wraz z analizami laboratoryjnymi, przy rejestracji jest dowodzony przez EKG, Zaleca się wykonanie 3-5-krotnej USG w czasie ciąży:

 • 5-6 tygodni: wykluczać ciąża pozamaciczna;
 • 11-12 tygodni: pierwsze badanie patologii płodu;
 • 22 tygodnie: szacuje się wielkość produkcji, stan łożyska i narządy wewnętrzne;
 • 32 tygodnie: Doppler do oceny funkcji łożyska;
 • 36-38 tygodni: Ultradźwięki są wskazane w przypadku niskiego łożyska. Określa wielkość, POŁOŻENIE płodu, szacunkowy przepływ Krwi, ABY Prognoz dotyczących terminów Dostaw, ujawnił wskazań zrobić cięcia cesarskiego.

Począwszy od 36 tygodnia kardiotokografia to badanie tętnicy i płodu na jej skurczów macicy.

Choroby I Problemy zdrowotne

Niestety, w czasie ciąży kobieta nie jest odporna na choroby. Zwiększa obciążenie Wszystkich narządów, Które Moga sprowokować zaostrzenie istniejących i powstawania Nowych Chorób.

Moga Jeden dotyczyć Różnych narządów, Choroby układu rozrodczego SA najeżone aborcji, komplikuje innych Chorób dla Niej, moze Mieć negatywny wpływ na Rozwój płodu.

Sytuacja komplikuje fakt, że ciąża jest przeciwwskazaniem do użytku wielu zwykłych leków.

Na TLE osłabienia układu odpornościowego, A zmiany hormonalne Moga rozwijać Choroby bakteryjnej pochwy, obarczona zakażenia plynu owodniowego, zaburzeń rozwojowych płodu i poronienia.

Bardzo niebezpieczne dla dzieci nauki pasożytnicze - helminthiasis, toksoplazmoza, Wirusy opryszczka, zapalenie wątroby, zidentyfikowane w ciele kobiety w Ciąży - problem bardzo ważny.

WIELE Problemów wiąże SIĘ z zaburzeniami układu trawiennego i wydalniczego - Zgaga, zaparcie ja biegunka.

Różne przeziębienia, choroby układu oddechowego, od kaszel ja zimno aż do zapalenia zatok, Osculs zapalenie Leczenie natychmiastowe leczenie pod nadzorem lekarza.

Co musisz wiedzieć o chorobach w czasie ciąży

W Czasie ciąży zwiększa SIĘ obciążenie nerek, stają SIĘ Jednego podatne bardziej nA infekcje, Jedna Z najczęstszych Chorób JEST ciążowe odmiedniczkowe zapalenie nerek.

Ostatnio cierpi układ sercowo-naczyniowy, tachykardia, powstanie lub redukcja ciśnienia, żylaki.

Podstawowa znajomość ciąży, JEJ objawy, Czas, Cechy obecně pomogą kobiecie Lepiej ocenić JEJ stan.

Ale bez stałego Nadzoru u ginekologa i badania u wąskich Ekspertów w Tym okresie nie nie zrobić Zarządzania, który jest właścicielem komplikacji.

Specjalista wyznaczy Randki niezbędne testy, zdiagnozuje chorobę, zaleci skuteczne, ale Delikatne Leczenie, dołoży Wszelkich starań, ABY zapobiec powikłaniom í bezpiecznemu rozwiązaniu skomplikowanej ciąży.
      
Sekcje w rubryce "Ciąża"
Brodawki w Czasie ciąży: nie dotykaj buńczucznie, gdy JEST cicho?
Próchnica podczas ćwiczenia: właśnie mię gesty?
Letni Atak: Jak wykryć i wyleczyć grzybnię podczas ciąży?
Zapalenie tchawicy w czasie Rasa: choroba zakaźna, niebezpieczna dla matki i dziecka
Kłykci w czasie Kobiety: znaleźć i zniszcz!
Brodawki w Czasie ciąży: nie Niebezpieczne, ale zakaźne!
Łuszczyca i ciąża: jak chcą negatywnych konsekwencji?
Artroza w ciąży: przy wcześniszym odbyciu konsultacji z lekarzem!
Furuncle w czasie Ciąży: samoleczenie jest przeciwwskazane!
W jaki sposób zajmiemy się ciążą
Arytmia w ciąży: co zagraża i co robi?
Zapalenie krtani w Ciężar: jak nie stracić głosu?
Co jest dowcipne drzewo zapalenie stawów w Ciąży i jak sobie z nim radzić?
Reumatyzm i ciąża: wróg musi jest osobiście!
Hepatoza u kobiet w ciąży: jak nie jąłoby się i nie dopuścić do jej progresji?
Jęczmień w czasie Kobieta w ciąży: "nie obchodzi" czy nie leczy?
Przepuklina pępkowa w Ciąża: bez paniki! Pomagaj w masażu, gimnastyce i bandażu!
Padaczka i ciąża: jakie są zagrożenia?
Trombofilia i ciąża: nie zmieniajcie choroby w werdykt!
Astma oskrzelowa i ciąża: o leczeniu i zastosowania
Zakażenie rotawirusem w czasie ciąży: jak nie zarazić się i co leczyć?
Wrzód w czasie Kobieta w ciąży: jak się rozwija i jak grozi?
Zapalenie błony śluzowej żołądka w Ciężarówce: jak leczyć i jak zapobiegać?
Zapalenie płuc podczas ciąży: zakaźna i śmiertelna!
Nie choroba, ale wymaga leczenia: gardnerellez w czasie
Bartholinitis w ciąży: groźna choroba zagrażająca płodowi!
Kiła w czasie Kobieta w ciąży: profilaktyka, etapy, efekty i leczenie
Migrena w Ciężar: przewlekła choroba neurologiczna wyznaczy leczenie!
Grypa w czasie ciąży: niebezpieczne komplikacje!
Lishay in pregnancy: 4 gatunki, wiele zagrożeń!
Szkarłatna gorączka podczas ciąży: niebezpieczne w pierwszych 12 tygodniach!
Osteochondroza w ciąży: jak życie problemów?
Zaplenianie pęcherzyka żółciowego w czasie Rasa: prawidłowe odżywianie jest podstawą leczenia
Zapalenie trzustki w Ciężar: niebezpieczne komplikacje!
Krztusiec w czasie ciąży: może powodować ciężkie nieprawidłowości płodu!
Jakie są Two szanse na życie?
Odra podczas ciąży - młoda kobieta w Ciąży!
Rzęsistkowica w ciąży: jak rozpoznać i jak leczyć?
Rzeżączka w Ciężar: jak że chorzy?
Jak zapobiegać zapaleniu dziąseł i leczyć je w czasie?
Zapalenie jamy ustnej w ciąży: przyczyny i metody leczenia
Wirusowe zapalenie typu B w ciążę - okazja, aby poważnie zadbać o swoje zdrowie!
Jak powstało i jak traktowane jest zapalenie Ucha jest blisko podczas Porodu?
Salmonelloza w ciąży: lek podstępnyatastan obowiązkowego leczenia!
Listerioza: choroba, o której zatrzymywać się jedna ciężarna kobieta
Jakieś problemy z infekcją podczas ciąży i ciąży?
Niedoczynność istoskowo-szyjkowa: jedna z podstępnych przyczyn poronienia
Tachykardia podczas Ciąża: słuchaj ich serca!
Co może powodować biegunka w czasie i jak ją leczyć?
Zatrucie pokarmowe w ciąży: objawy, drogi i sposoby leczenia
Zapalenie płodu podczas ciąży: co to jest i póżniej jest niebezpieczne?
Robaki podczas ciąży: jak radzić sobie z niebezpiecznymi pasożytami?
Hemoroidy w ciąży: jak leczyć i jak zapobiegać?
Zapalenie żołądka w Ciężarówce: jak diagnozować i leczyć?
Ureaplasma podczas ciąży: jedna z ważnych przyczyn ciągłych powikłań
Alergia i Ciąża: Bądź ostrożny!
Katar w czasie ciąży: droga i droga leczenia
Opryszczka w ciąży: jak leczyć i jak się nie zarazić?
Toksoplazmoza w ciąży: bardzo niebezpieczna dla prądu dziecka!
Zapalenie pęcherza w czasie Rasa: traktujemy koniecznie, nie czekając na komplikacje!
Wirusowe zapalenie typu C i ciąża: jakie jest zagrożenia "podstępnego" znaczenie?
Chlamydia w ciąży: jak rozpoznać i leczyć?
Mikoplazmoza w ciąży: Niebna infekcjazywająca się poważnego leczenia
Drozd podczas ciąży. Odkryj - to łatwe, przyjemne - to konieczne!
Zapalenie wyrostka robaczkowego w ciąży: objawy, przyczyny i objawy choroby
Ospa wietrzna w czasie ciąży: jak uniknąć "dzieci-dziecko" infekcje częstość?
Zapalenie oskrzeli w ciąży: wymaga obowiązkowego leczenia pod nadzorem lekarza
Różyczka w ciąży: niezwykle niebezpieczna dla matki i dziecka
Żylaki podczas ciąży: lepiej jest ostrzegać niż leczyć
Cukrzyca i ciąża. Choroba - nie stanowi przeszkody dla narodzin zdrowego dziecka
Fałszywa ciąża: choroba wyznania leczenia
Zaparcia podczas ciąży: dziecko dla dzieci i dziecka
Ból gardła podczas ciąży: samoleczenie jest obarczone komplikacjami
Niskie ciśnienie krwi podczas ciąży - norma czy choroba?
Kaszel w dowolnym czasie: leczony bez czekania na komplikacje
Krwawienie w czasie Sprawa jest ważna, aby odwiedzić lekarza
Ból kompania w czasie Kobieta: można leczyć i potrzebować
Angina in pregnancy: pretekst do leżenia w łóżku lub poważny niebezpieczeństwa?
Ciążowe odmiedniczkowe zapalenie nerek u kobiet w ciąży: przyczyny, leczenie i zapobieganie chorobie
Cytomegalowirus podczas ciąży - jak niebezpieczna jest infekcja?
Wysokie ciśnienie krwi podczas ciąży: przyczyny, skutki, leczenie
MRI w czasie ciąży:
Okres płodu w okresie Okres: przezimowany przez tygodnie
Prawidłowe i racjonalne odżywianie kobiet w Ciąży
Rozmowa z przyszłymi tatusiami: co powinieneś wiedzieć i jak się zachować?
Kolposkopia w czasie Staż: nie bolesna, straszna, absolutnie bezpieczna
Siara w czasie ciąży: normalne zjawisko lub okazja do konsultacji z lekarzem?
Promienie rentgenowskie w Ciężar: należy tylko w razie życzenia
Reżim w ciąży
Płacenie za ciążę: na współwięźdźmi uwagę?
Wysokość dna macicy: zapytaj lekarza lub cenie siebie?
Kolka w ciąży. Skąd pochodzą i jak im zapobiegać?
Waga płodu w okresie Okres: rozważ po tygodniach
Czym jest biochemiczna ciąża?
Ciała ciągników Utrata w czasie Kobieta w ciąży?
Palpitation płodu w ciąży
Ludzka gonadotropina kosmówkowa w czasie Ciężar: szybkość i jej odcień
Ile dni, tygodni i tygodni Ciąża trwa?
Brak toksyny w ciąży - bajka czy rzeczywistość?
Kiedy zarejestrować się w ciąży? Rozważ wszystkie niuanse
KTG w czasie ciąży - dlaczego jest na życzenie? Dekodowanie i norma wskaźników
Koagulogram waga - dlaczego ten tę samą samą analizę? Norma i dekodowanie wskaźników
Stanowisko kolana w czas gry
Przeglądaj lek Estriol w ciąży: o normalnej i bardziejonej koncentracji
Co się stanie na brzuchu powie uśmiechając się w Ciąży?
Kanał szyjki macicy - wszystko, co kobieta w stanie
Obwód brzucha w czasie Kobieta - wskaźnik płodu
Wypływ śluzu w czasie Ciąży: co? Powiemy?
Hemoglobina w ciąży: jaka jest norma?
Jak rozpoznać c książką mnogie: główne właściwości i metody określania
Jak spać w czasie Kobieta w ciąży: wybrać klucz pozę do snu
Macierzyństwo nie jest przeszkodą w powołanej karierze. Co musisz wiedzieć, wchodząc w dekret?
Rola progesteronu w rozwoju Ciąża
Pierwsza radość z macierzyństwa - ruch płodu w czasie ciąży (pierwsza, druga i trzecia)
Tempo rosnąu w ciąży. Skąd biorą się dodatkowe funty?
Ekstrakcja partnerba podczas ciąży: plusy i minusy
Problem niezwyczajny: łupież w dowolnym Ciężar - jak walczyć?
Ześlizgnął się, upadł, obudził się - gipsy, czyli co stanie się w stanie wymalować w czasie?
Niewydolność krążeniowo-nerwowa podczas ciąży: człowiek dla dziecka!
Erozja szyjki macicy podczas: Ciężar: czy jest niebezpieczna, czy nie?
Bólosz w czasie ciąży - Czy muszę iść do lekarza?
Niedotlenienie płodu podczas ciąży: jak Niebezpieczne JEST I JAK Tego uniknąć?
Dlaczego pojawia SIĘ ciąża w ciąży í Co Jest Niebezpieczne?
CO moze byc Niebezpieczne dla tonų macicy Wagowo Czasie ciąży? Nieprzyjemne konsekwencje i sposoby Leczenia Nadciśnienia
Dlaczego występują bole brzucha w Czasie ciąży? Częste przyczyny i sposoby eliminacji ICH
Dlaczego moje plecy bola podczas ciąży? Częste przyczyny Bolu i sposoby JEGO eliminacji
Omdlenia w Czasie ciąży: Główne przyczyny i środki zapobiegawcze
Co jeśli moja klatka piersiowa boli podczas ciąży?
Bezsenność podczas ciąży: Jakie Sa JEJ przyczyny i Jak sobie radzić z Nia?
Ciąża ciąża: Samoleczenie zagraża życiu!
Dwurzędowa macica i ciąża. Taka anomalia nie nie stanowi przeszkody dla ciąży.
Ujemna rezus w ciąży nie żartem powodem, ABY odmówić sobie Radości macierzyństwa
Hipotrofia płodu: objawy I Formy Choroby, A takze sposoby JEJ Leczenia
Poronienie ciąży: przyczyny, czynniki ryzyka, diagnoza i leczenie
Przedwczesne starzenie SIĘ Łożyska: przyczyny, objawy, Leczenie
Niebezpieczne tygodnie ciąży - Nie mit, ale Prawdziwe zjawisko!
Depresja podczas ciąży: tylko długotrwała depresja wymaga pilnych Działań
Złośliwy w Czasie ciąży: łatwy zrobić zdiagnozowania, skutecznie leczony
Zapalenie tkanki łącznej w ciąży: konieczne JEST Leczenie i zapobieganie
Obrzęk podczas ciąży: objawy, przyczyny, Leczenie
Wielowodzie w Czasie ciąży żartem poważną patologia wymagającą Leczenia
Zawroty Głowy w ciąży: różne okresy - z Różnych przyczyn
Drażliwość podczas ciąży JEST problemem dla Wieluniu Kobiet
Retrochorial krwiak w ciąży: objawy i leczenie
Rozpoznanie "krótkiej szyjki macicy": Jakie JEST JEJ niebezpieczeństwo dla ciężarnej Kobiety?
CO moze byc Niebezpieczne dla obecności fosforanu Wagowo moczu ciężarnej Kobiety? Szukamy i eliminujemy przyczyny fosfatrii
Barwione MIEJSCA w ciąży: JAKI JEST powód Ich pojawienia sie?
Zgaga w Czasie ciąży: przyczyny i Metody Leczenia
Przyczyny, zapobieganie i leczenie Bolu Głowy w Czasie ciąży
Suchość w ustach podczas ciąży i przyczyny pojawienia SIE JEJ
Miednica Wąska podczas ciąży - I JEJ Przebieg Możliwości porodu
Jak pozbyc SIĘ podczas nudności ciąży?
Dlaczego dłonie i palce SA zdrętwiałe w Czasie ciąży? Co Robić?
Przyczyny duszności w ciąży
Mrowienie w podbrzuszu podczas ciąży: przyczyny I Remedia
Dlaczego redukuje Nogi podczas ciąży?
Czkawka płodu w Czasie ciąży: niebezpieczeństwo CZY norma?
Przyczyny i leczenie wysypki na brzuchu podczas ciąży
Główne obawy w Czasie ciąży i sposoby Ich przezwyciężenia
Jakie przyczyny częstego oddawania moczu SA w Czasie ciąży?
CO moze byc Niebezpieczne Wagowo przypadku anemii podczas ciąży?
Zadrapania Ciała w Czasie ciąży - możliwe przyczyny i środki zapobiegawcze
Niskie łożysko w ciąży: przyczyny, konsekwencje i zalecenia
Komentarze: 0
 1. Anastasia

  Jak cudownie być w ciąży)))

 2. Xenia

  Dziewczynki, kolekcjonuję prawdziwe odpowiedzi na telefony komórkowe http://joymam.ru/forum/viewtopic.php?f=20&t=141.., chce wirusa roczne w Rodzicielstwo.

 3. ola-la

  Jestem nieszczęśliwą pół-kobietą, nie chcę chorować

Dziekuję Twój Komentarz pojawi SIĘ PO weryfikacji.
dodaj komentarz

Najgorętsze Dyskusje
CZY JEST możliwa ciąża po aborcji Medycznej?
Dzień dobry. Chce opowiedzieć o moich doświadczeniach z MA. Ma zrobiła 5 tygodni. Tydzień PO pójściu zrobić Lekarza, Lekarza powiedział, Ze Wszystko Jest w porządku ...
Pierwsze objawy ciąży PRZED opóźnieniem miesiączki
Mam 7 Tydzień. Dla Mnie 34. Pierwsze Dziecko urodziło SIĘ 9 lat Temu. Od pierwszych oznak ciąży PRZED opóźnieniem mozna nazwać: gwałtowny spadek ...
Ciąża podczas przyjmowania pigułek antykoncepcyjnych: Jakie JEST prawdopodobieństwo?
Cześć, powiedz mi, PROSZĘ. Po certyfikacie LUB akcie seksualnym Mój partnerem u Mnie skończył I Gdzie w godzine wypił tabletkę 20. Wypiłem kurs ... 7
CZY mozna palic Kobiety Wagowo ciąży? CZY trzeba rzucać?
Dobra pora Dnia! Dziewczyny Ooi, Tydzień Temu dowiedziałem SIĘ, ZE jestem w ciąży, ABY byl szok, ponieważ Mój Mąż i ja próbowaliśmy dostać Pół Roku ja naprawde chcemy ...